13.kolo OP - Ejpovice - ženy b 17:11 (9:6)

Stupno mělo volno
Přeštice B měly volno

brankářka: Vyletová Simona

obrana: Lásková Zdeňka, Synáčová Denisa, Eretová Petra, Synáčová Andrea

útok: Pelíšková Kristýna (4), Sluková Adéla (3), Sykorová Lucie (2), Brunnerová Denisa (2)

V sobotu dopoledne jsme odjely sehrát první utkání jarní části sezóny do Ejpovic. Do jarní části sezóny jsme vstoupily z 8.místa a ziskem 6 bodů. K utkání jsme odjely bez obrákyně K. Strnadové a nemocných utočnic K. Štenglové a M. Třískové. Po podzimní pauze ze zdravotních důvodů nastoupila útočnice A. Sluková. I přesto, že jsme nastoupily v neúplné sestavě, pokyny trenéra zněly jasně, vrátit soupeřkám prohru z podzimní části sezóny. Do 18.minuty prvního poločasu se utkání vyvijelo v náš prospěch a stav utkání byl 5:6. Poté se nám v útoku přestalo střelecky dařit a inkasovaly jsme zbytečně branky z protiútoků soupeřek. Ani v druhém poločasu jsme se nevzpamatovali a už jsme jen přihlížely, jak soupeřky zvyšují svůj brankový náskok.I přesto, že soupeřky neměly v sestavě nejlepší střelkyni Kalčikovou, dokázaly nás porazit 17:11.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie