Nezvěstice - měly volno
Ejpovice  - měly volno

Sestava:

brankářky: Šimandlová Martina, Vyletová Simona

obrana: Strnadová Klára, Eretová Petra, Lásková Zdeňka, Janochová Michaela, Synáčová Denisa, Synáčová Andrea

útok: Brunnerová Denisa (2), Štenglová Kateřina (2), Sluková Adéla (1), Sýkorová Lucie

K druhému utkání jarní části sezóny jsme nastoupily na domácím hřišti proti družstvu SKH Stupno. Do utkání jsme nastoupily bez útočnice M. Třískové a K. Pelíškové. Naopak obrana nastoupila do utkání v kompletní sestavě. O výpomoc jsme požádaly i brankářku M. Šimandlovou, která nám po delší pauze opět ráda vypomohla. Od prvních minut utkání se soupeřky ujaly vedení a po několika rychlých protiútocích se nám podařilo brankový rozdíl alespoň stáhnout. Stav utkání po odehraném prvním poločase 4:7. V utkání jsem ztratily zbytečné míče, jak z výhozů od branky, tak v útoku při nevydařených přihrávkách. Hru nám po celou dobu utkání znepříjemňovala surová hra soupeřek, které si od rozhodčího pana Slavíka vysloužily tři žluté karty. V druhém poločasu jsem dokázaly vstřelit pouze jedinou branku a stav utkání skončil ve prospěch soupeřek 5:12.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie