17.kolo OP - Vřeskovice - ženy B 7:13 (0:3)

Přeštice B - volno1

Sestava:

brankářka: Černá Zlatka

obrana: Lásková Zdeňka, Strnadová Klára, Janochová Michaela, Eretová Petra

útok: Sýkorová Lucie (6), Brunnerová Denisa (3), Štenglová Kateřina (3), Sluková Adéla (1)

V nedĕli dopoledne jsme odjely sehrát utkání do Vřeskovic. Vzhledem k tomu, že brankářka S. Vyletová onemocnĕla, požádaly jsme o pomoc Z. Černou, která dříve chytala I.ligu. Do utkání jsme vstoupily s jasným cílem, získat dva body. Od začátku utkání bylo jasné, že diváci moc branek neuvidí. Stav utkání v 17 minutĕ 0:1 hovořil za vše. Po odehraném prvním poločase byl stav utkání 0:3. V útoku se nám nedařilo vstřelit branku i přes nékolik vyložených šancí. Pochvalu si zaslouží celá obrana včetně brankářky, která nás velmi podržela. První branku jsme inkasovali ve 35 minutĕ na 1:5. V druhém poločase již hra byla zajímavější a v útoku jsme se trefovaly do branky. Stav utkání skončil v náš prospĕch 7:13 a odvážíme si tak 2 body. Utkání s přehled odpískal rozhodčí Jakub Stašek.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie