18.kolo OP - ženy B - přeštice B 7:21 (0:12)

Stupno - Božkov odloženo
Nezvěstice - volno
Dobřív - volno

brankářky: Vyletová Simona, Sýkorová Andrea

obrana: Strnadová Klára, Janochová Michaela, Eretová Petra, Lásková Zdeňka, Synáčová Andrea

útok: Sýkorová Lucie (3), Třisková Martina (3), Pelíšková Kristýna (1), Štenglová Kateřina, Sluková Adéla

V sobotu jsme nastoupily k poslednímu domácímu utkání této sezóny proti celku Přeštic. Po delší pauze ze zdravotních důvodů do utkání již nastoupila i útočnice M.Třísková. Od prvních minut utkání byly soupeřky v jasné převaze. V útoku jsme se ke střelbě dostávaly, ale vyložené šance nedávaly. Nechávaly jsme vyniknout branķářku soupeřek M. Čapkovou, kterou jsme trefovaly, občas ji spíše přihrály nebo vůbec netrefily zařízení. Podle toho také vypadal stav utkání 0:12 po odehraném prvním poločase. V obraně se nám nedařilo zastavit rychlé protiútoky soupeřek a po téměř přesné střelbě si ani jedna z brankářem na míč nesáhla. Do druhého poločasu už jsme vstupovaly pouze s cílem vstřelit alespoň nějakou branku, abychom neprohrály úplným debaklem. Bylo nám jasné, že tohle utkání už v náš prospěch nezvrátíme. Ve 40. minutě jsme vstřelily první branku. Poté jsme se konečně rozstřílely a za druhý poločas vstřelily sedm branek. Utkání jsme prohrály vysokým rozdílem 7:21.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie