Nezvěstice B - Osek hosté se nedostavili

Brankář:  Žežulka Luboš

Obrana:  Říha Petr, Šmíd Václav, Milfort Radek, Beneš Ondřej, Jíra Pavel

Útok: Škala Martin (2), Pospiszyl Zygmunt (3), Průcha Jan (2),
Černý Marek (1).

Na první venkovní utkání jsme odjeli do nedalekých Přeštic, kde na nás čekal jejich "B" tým. Naše sestava  tentokrát doznala mnoha změn a určitě jsme nebyli v roli favoritů. Pro pracovní či hráčské vytížení ve vyšších soutěžích, kde jsou na hostování, nám chyběli tito hráči: Martin Jaroš, Petr Počátecký, Pavel Lepší, bratři Drohobetští a také Ondra Milota. Přesto jsme tam nejeli dát svou kůži lacino. Bohužel hned první minuty zápasu nás vyvedly z omylu, protože našim útočníkům se vůbec nedařilo. Vytvořili si sice dobré šance, ale jejich střelecké pokusy končili na skvěle chytajícím brankáři domácích Cibulkovi, nebo mimo branku. Také neproměňování trestných hodů nás sráželo stále níže. První brankový úspěch jsme zaznamenali až v 16. minutě, ale to jsme bohužel netušili, že bude do konce poločasu jediným!! Proto bylo poločasové skóre 8:1 dost hrozivé.
Ve druhém poločase se hra našich útočníků zlepšila a branky začaly konečně přibývat. Velmi dobře hrála obrana a svou branku hájil Luboš Žežulka, ale ani jim se nepodařilo úplně zastavit úspěšnost domácích střelců. Z obránců nejvíce vynikl Petr Říha. Pozitivem je, že jsme se jako tým nesesypali a dokázali jsme domácím být alespoň trochu vyrovnaným soupeřem, i když výsledek vypadá hrozivě. Hra byla vyrovnaná a jen smůla, kterou si naši útočníci přivezli sebou, nám nedovolila nahrát lepší brankový poměr. Velkým pozitivem je hra Marka Černého, který si, ač prvním rokem dorostenec, vstřelil svou první branku za dospělé družstvo, když proměnil trestný hod.