7.kolo OP - Tymákov B - MUŽI 24:16 (11:7)

Brankář:  Žežulka Luboš

Obrana:  Šmíd Václav, Jaroš Martin, Beneš Ondřej, Jíra Pavel

Útok: Škala Martin (2) , Průcha Jan (2), Černý Marek (1),
​          Milota Ondřej (4), Říha Petr (7)

Na další venkovní utkání jsme odjeli do Tymákova, kde na nás čekal jejich "B" tým. Naše sestava  tentokrát doznala velmi mnoha změn a určitě jsme nebyli  favority. Pro pracovní  vytížení , rodinné problémy a podobně nám chyběli tito hráči: Petr Počátecký,Pavel Lepší, bratři Drohobetští, Láďa Láska a také Radek Milfort. Přesto jsme tam nejeli dát svou kůži lacino. Bohužel hned první minuty zápasu nás znovu vyvedly z omylu, protože našim útočníkům se opětovně vůbec nedařilo. Vytvořili si sice dobré šance, ale jejich střelecké pokusy končili na skvěle chytajícím brankáři domácích , nebo mimo branku. Také neproměňování trestných hodů nás sráželo stále níže. První brankový úspěch jsme zaznamenali naštěstí již v 6. minutě, ale to jsme bohužel netušili, že bude nadlouho jediný zápis do soupeřovy sítě! Poté jsme zlepšili hru a od 15 minuty se naše brankové konto začalo navyšovat. Proto bylo poločasové skóre 11:7 docela nadějné. Ve druhém poločase se hra našich útočníků zlepšila a branky začaly konečně přibývat. Ve druhé půli se nenechali domácí zaskočit a na každý náš úspěch ihned odpověděli svým gólem. Vyzkoušeli jsme si několik možných variant v obraně , abychom byli připraveni na každou možnou realitu, která nás ještě může potkat. Pozitivem je, že jsme se jako tým nesesypali a dokázali jsme domácím být alespoň trochu vyrovnaným soupeřem, i když jsme poločasový rozdíl ve výsledku neudrželi. Velkým pozitivem je , že se opět střelecky zaskvěl Petr Říha -  dnes náš nejlepší útočník. Dále stále se lepšící hra Marka Černého, který si, ač prvním rokem dorostenec, vstřelil svou další branku při prvním střídání. Konečně se osmělil i druhý benjamínek našeho týmu Ondra Milota , který nás překvapil úspěšností střelby.