1.kolo OP - Ženy B - Štěnovice 16:9 (12:2)

TJ Sokol Ejpovice - TJ Přeštice B 10:15 (3:7)
TJ Plzeň-Litice - TJ Božkov 10:11 (6:5)
TJ Sokol Nezvěstice - Sokol Dobřív 21:17 (11:11)
SKH Stupno - TJ Sokol Chudenice 20:16 (14:8)
brankářky: Šebová Iveta ml., Vyletová Simona
obrana: Synáčová Denisa, Karlíková Eliška, Eretová Petra, Lásková Zdeňka, Janochová Michaela
útok: Sýkorová Lucie (3), Brunnerová Denisa (3), Třísková Martina (3), Davídková Kateřina (3), Šípová Karolína (3), Štenglová Kateřina (1)

V nedĕli 28. 8. 2016 jsem odehrály první utkání nové sezóny, a to na domácím hřišti proti celku Štĕnovic. Od prvních minut utkání jsme se snažily využívat rychlé protiútoky.  Utkání mělo však pomalejší nástup. První branku utkání jsme vstřelily až v 8. minutĕ. Poté jsme zlepšily střelbu, dokázaly vstřelit několik rychlých branek a rázem bylo utķání v naší režii. V obranĕ se nám taķé dařilo. Vybojovaly jsme několik míčů a dařily se nám i výhozy od branky. Tomu také odpovídal stav utkání po odehraném prvním poločase 12:2. V druhém poločase padaly branky na obou stranách. Soupeřky se v útoku prosazovaly více než my, ale na konečném stavu utkání se už nic nezmĕnilo. V utkání jsme zvítĕzily 16:9 a získaly tak první dva cenné body.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie