11.kolo OP - Přeštice B - ŽENY B 20:10 (10:6)

Božkov - Vřeskovice 9:14 (5:5)
Kyšice - Ejpovice 15:18 (7:8)

Brankářka: Vyletová Simona

Obrana: Synáčová Denisa, Lásková Zdeňka, Janochová Michaela, Eretová Petra

Útok: Třísková Martina (5),  Brunnerová Denisa (2),  Sluková Adéla (2),  Štenglová Kateřina (1),  Sýkorová Lucie

V sobotu jsme odjely sehrát poslední utkání podzimní části sezóny do nedalekých Přeštic. Na žádost soupeřek, kterým nevyhovoval čas dle rozlosování jsme utkání odehrály již dopoledne. K utkání nastoupila po nemoci obránkyně P. Eretová a myslím, že se děvčatům v obraně ulevilo, protože po několika odehraných kolech měly již možnost střídat. Do Přeštic jsme odjely bez zraněných útočnic, a to V. Ballínové, K. Pelíškové, Z. Hudecové. Do utkání nemohla zasáhnout ani dorostenka K. Šípová. Soupeřky nastoupily s omlazeným týmem, který se skládal z osmi dorostenek. I přesto se soupeřky ujaly hned v prvních minutách vedení a než jsme se stihly rozkoukat, prohrávaly jsme 4:0. První branku našeho týmu vstřelila v 10. minutě D. Brunnerová. Další šanci jsme měly po odpískání trestného hodu ,,šestky", kterého se ujala D. Brunnerová. Trestný hod však skončil pouze tyčí. V útoku se nám střelecky nedařilo a přišlo na řadu střídání. Do útoku nastoupila M. Třísková, které se během několika minut podařily vstřelit tři rychlé branky a rázem byl stav utkání 7:5. Po špatném došlápnutí na kotník naší obránkyně D. Synáčové jsme za stavu utkání 7:5 požádali rozhodčího o oddechový čas ,,time". Od trenéra jsme na střídačce dostaly jasný pokyn, ať to nevzdáváme, že soupeřky jsou hratelné a dáme do toho vše. Bohužel v útoku opět ztroskotala střelba a do konce poločasu jsme dokázaly vstřelit pouze jedinou branku. Stav utkání po odehraném prvním poločase byl 10:6. Do druhého poločasu jsem vstupovaly s tím, že zlepšíme střelbu a přestaneme v útoku ztrácen zbytečné míče. Od začátku druhého poločasu jsme se ovšem opět trápily.  První branku druhého poločasu jsme vstřelily až ve 14. minutě. Dále už jsme pouze přihlížely tomu, jak soupeřky neustále zvyšují svůj brankový náskok. Druhý poločas nám přišel nekonečný. Z celého trápení nás vysvobodil až rozhodčí Hejl po odpískání konce utkání. Po prohře v Přešticích 20:10 se v konečném pořadí propadáme o další tři příčky. V tabulce oblastního přeboru žen je zřejmé, že až na favorita soutěže TJ Přeštice jsme si všichni rovnocennými soupeři. Po odehrané podzimní části sezóny přezimujeme na 7. místě s 11. body a skóre 146:156.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie