12.kolo OP - Štěnovice - Ženy B 13:17 (8:5)

TJ Přeštice B - TJ Sokol Ejpovice 9:12 (5:3)
TJ Sokol Kyšice - TJ Vřeskovice 20:15 (11:7)
Sokol Dobřív - TJ Sokol Nezvěstice 12:17 (7:12)
TJ Sokol Chudenice - SKH Stupno 19:16 (11:7)

brankářky: Vyletová Simona, Sýkorová Andrea

obrana: Lásková Zdeňka, Synáčová Denisa, Eretová Petra

útok: Štenglová Kateřina (5), Ballínová Veronika (5), Brunnerová Denisa (4), Sýkorová Lucie (3), Šípová Karolína

V sobotu dopoledne jsme odjely sehrát první utkání jarní části sezóny do Štěnovic. Na žádost soupeřek jsme utkání odehrály o týden později. Od prvních minut utkání bylo jasné, že obhájit si vítězství z podzimní části sezóny nebude úplně jednoduché. V útoku jsme se od začátku ke střelbě dostávaly, ale nedařilo se nám zakončení. Soupeřky na tom byly střelecky o poznání lépe a ke konci prvního poločasu nám odskočily na tříbrankový rozdíl. Stav utkání po odehraném prvním poločase byl 8:5. Do druhého poločasu jsme vykročily na výbornou. Soupeřky jsme nenechaly ani rozkoukat a po třech minutách byl stav utkání srovnaný na 8:8. Pochvalu si zaslouží především obrana, která nás v danou chvíli podržela. Utkání v druhém poločase bylo velmi vyrovnané a byla vidět bojovnost na obou stranách. Po rozhodnutí trenéra přišlo střídání na naší straně, a to v obraně. Na místo beka nastoupila útočnice D. Brunnerová a D. Synáčová zůstala na středu obrany, ale jako záložnice. V této chvíli přišel zlom utkání na který jsme netrpělivě čekaly. Soupeřky to na okamžik rozhodilo a nedařilo se jim vstřelit branku do naší sítě. Toho jsme využily v útoku a po několika rychlých protiútocích jsme se dostaly do vedení. Hru jsme poté uklidnily, v útoku jsme si vyzkoušely i řadu systémů a obrana se vrátila do původní sestavy. Vítězství jsme si udržely až do konce utkání a ze Štěnovic si tak odvezly dva body. Stav utkání skončil 13:17.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie