13.kolo OP - Ejpovice - ŽENY B 17:22 (8:11)

TJ Sokol Chudenice - TJ Sokol Štěnovice 19:15 (10:7)
TJ Plzeň-Litice - TJ Sokol Kyšice 12:13 (3:7)
TJ Vřeskovice - TJ Přeštice B 10:15 (4:8)

brankářky: Sýkorová Andrea, Vyletová Simona

obrana: Lásková Zdeňka, Synáčová, Denisa, Eretová Petra, Janochová Michaela

útok: Ballínová Veronika (9), Štenglová Kateřina (8), Sýkorová Lucie (5), Šípová Karolína

Vzhledem k tomu, že k o víkendu nás čekalo dvojkolo, tak i v neděli jsme nastoupily k utkání, a to s družstvem Ejpovic. V sestavě došlo k drobným změnám. Do utkání bohužel z důvodu nemoci již nezasáhla útočnice D. Brunnerová, která nám pár týdnů bude v sestavě chybět a obrana posílila o M. Janochovou. Stejně tak jako v sobotu jsme do Ejpovic odjížděly s jasným cílem zvítězit a obhájit si tak vítězství z podzimní části sezóny. Po odehraných 8 minutách byl stav utkání 5:2,  což našemu cíli moc neodpovídalo. Bylo nám jasné, že soupeřky nám jen tak výhru nenechají. V útoku jsme se k zakončení dostávaly, ale naše střelba nebyla vůbec přesná. Trefovaly jsme brankářku soupeřek, kterou jsme tak nechaly vyniknout. Ve chvíli, kdy se nám v útoku opět střelecky nedařilo, podržela nás obrana včetně brankářky A. Sýkorové, za což jim patří velké dík a potvrdila se tak opět týmová hra celého družstva. V útoku poté došlo k velkému zlepšení, kdy jsme začaly využívat vytahování obrany soupeřek a díky rychlým kombinačním akcím jsme se ještě do konce prvního poločasu dostaly do vedení. Stav utkání po odehraném prvním poločase byl 8:11. Do druhého poločasu jsme dostaly pokyn od trenéra hlavně nepolevit a jet v takovém tempu jako dosud. V druhém poločasu jsme hru uklidnily, zlepšily zakončení a v obraně se nám podařilo vybojovat několik míčů. V útoku jsme od začátku utkání hrály bez střídání a ke konci utkání nám již docházely síly. Využily jsme proto v 50  minutě oddechový čas a v 56. minutě do utkání nastoupila také útočnice K. Šípová. Brankový náskok jsme oproti prvnímu poločasu ještě navýšily a z Ejpovic si odvezly další dva cenné body. Stav utkáno skončil 17:22. Utkání vedl pan rozhodčí Souček.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie