15.kolo OP - Litice - ŽENY B 14:14 (11:7)

Sokol Dobřív - TJ Sokol Štěnovice 22:17 (12:9)
TJ Sokol Chudenice - TJ Božkov 16:12 (9:7)
SKH Stupno - TJ Sokol Kyšice 20:22 (11:9)
TJ Sokol Nezvěstice - TJ Přeštice B 8:13 (1:5)
TJ Vřeskovice   TJ Sokol Ejpovice 26:11 (10:4)

Sestava:

brankářka: Vyletová Simona

obrana: Eretová Petra, Lásková Zdeňka, Synáčová Denisa, Janochová Michaela

útok: Štenglová Kateřina (6), Ballínová Veronika (7), Sluková Adéla (1), Sýkorová Lucie, Šípová Karolína

Po sobotním náročném utkání jsme v neděli ráno odjely sehrát utkání do Plzně. V podzimní části sezóny jsme s družstvem Litic prohrály. Věděly jsme, že pokud si z Litic budeme chtít odvést nějaké body bude to velmi těžké. Začátek utkání byl poměrně vyrovnaný. Stejně tak jako soupeřky jsme se ke střelbě dostávaly, ale jejich střelba byla úspěšnější a končila v naší brance. Bohužel naše střely končily pouze na tyčích a v horším případě jsme trefovaly brankářku. Tomu odpovídal také stav utkání v 15 minutě 5:0. První branku utkání se nám podařilo vstřelit až v 18 minutě. Utkání jsme však nevzdávaly. Ve 24 minutě byl stav utkání 6:5 a soupeřky využily oddechový čas ,,time". Do konce prvního poločasu jsme inkasovaly několik rychlých branek a soupeřky nám opět odskočily na čtyřbrankový rozdíl. Stav utkání po odehraném prvním poločase byl 11:7. Do druhého poločasu jsme vstupovaly s tím, že soupeřkám tak lacino výhru nenecháme a budeme bojovat až do konce. Během druhého poločasu se hra začala vyhrocovat především v naší obraně, kdy se soupeřkám nelíbily opakované fauly obránkyně D. Synáčové a na hřišti docházelo mezi děvčaty k časté výměně názorů. Hru jsme proto usměrňovaly jak na hřišti, tak ze střídačky. Ve 25. minutě druhého poločasu jsme stav utkání srovnaly na 12:12, a to především díky úspěšné střelbě dorostenky K. Štenglové. Pochvalu si zaslouží i celá obrana včetně brankářky S. Vyletové, která nás v druhém poločasu podržela a soupeřkám se tudíž podařilo vstřelit pouze tři branky. Stav utkání byl vyrovnaný až do konce utkání. V posledních vteřinách se ocitla sama na brankovišti útočnice V. Ballínová, která bohužel šanci neproměnila. Utkání skončilo remízou 14:14 a z Litic jsme si tak odvezly alespoň bod. Vzhledem k tomu, že se nám v útoku nedařilo po celou dobu proměňovat vyložené šance, tak i za remízu jsme rády. Po odehraném dvojkole a ztrátou jediného bodu jsme se v tabulce posunuly na 3. místo OP žen.