18.kolo OP - ŽENY B - Chudenice 20:23 (11:13)

Kyšice - Božkov 12:15 (6:7)

brankářka: Vyletová Simona

obrana: Lásková Zdeňka, Eretová Petra, Janochová Michaela, Synáčová Denisa

útok: Ballínová Veronika (9), Štenglová Kateřina (8), Sýkorová Lucie (3)

V sobotu jsme odehrály utkání na domácím hřišti proti soupeřkách z Chudenic. Do utkání jsme vstupovaly s tím, že získat dva body z tohoto utkání bude velmi těžké, a to i přesto, že máme výhodu domácího hřiště. Do utkání jsme vstupovaly dle průběžného pořadí ze třetího místa, které jsme si chtěly i nadále udržet. Vzhledem k tomu, jak už víme z podzimní části sezóny, tak průběžné pořadí vůbec nic neznamená. V současné době v oblastním přeboru hrají velmi vyrovnané družstva, které bojují o prvních šest příček v tabulce. Od prvních minut utkání jsme se soupeřkami držely krok a nenechaly je odskočit více jak o dvou brankový rozdíl. Stav utkání byl po celou dobu jako na houpačce. Utkání bylo určitě zajímavé především pro diváky, a to především proto, že v utkání padlo mnoho branek a byla vidět velká bojovnost obou družstev. Stav utkání po odehraném prvním poločase skončil lépe pro soupeřky 11:13. Do druhého poločasu jsme šly s tím, že ještě není nic ztracené a stav utkání můžeme obrátit v náš prospěch. Bohužel v druhém poločase bylo již znát, že nám síly docházejí a v útoku jsme neměly nikoho na střídání. V utkání jsme bohužel i přes veškerou bojovnost prohrály 20:23.  Utkání s přehledem odpískal rozhodčí J. Bešta.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie