19.kolo OP - Dobřív - ŽENY B 11:20 (2:11)

Nezvěstice - Litice 7:21 (4:13)

Sestava:

brankářka: Vyletová Simona

obrana: Lásková Zdeňka, Eretová Petra, Synáčová Denisa, Strnadová Klára

útok: Ballínová Veronika (10), Sýkorová Lucie (6), Hudecová Zuzana (4), Sluková Adéla

V neděli odpoledne jsme si odjely zlepšit náladu do Dobříva. Družstvo Dobříva je na posledním místě v tabulce oblastního přeboru žen. Do utkání jsme proto vstupovaly jako favorit na vítězství, což se hned po několika minutách potvrdilo. V 5. minutě byl stav utkání 0:6 a stav po odehraném prvním poločase 2:11. V druhém poločase jsme však v obraně polevily a soupeřky se často dostávaly k úspěšnému zakončení. I my jsme se dostávaly ke střelbě  poměrně snadno, ale zakončení se nám nedařilo. Jak je naším špatným zvykem naše střely končily pouze na tyčích a v horším případě nad brankou soupeřek. V Dobřívě jsme zvítězily 11:20 a v průběžném pořadí si držíme 3. místo. Utkání si po delší pauze zahrála také obránkyně K. Strnadová, které tímto děkujeme za pomoc. Utkání odpískal rozhodčí S. Zadražil.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie