2.kolo OP - ŽENY B - Ejpovice 14:9 (8:3)

Božkov - Nezvěstice až v SO  1.10.
Kyšice - Litice 11:11 (8:6)
Přeštice B - Vřeskovice 21:13 (12:9)

brankářky: Sýkorová Andrea, Vyletová Simona

obrana: Synáčová Denisa, Zelená Hana, Eretová Petra, Lásková Zdeňka, Janochová Michaela

útok: Sýkorová Lucie (5), Zelená Tereza (3), Davídková Kateřina (3), Šípová Karolína (1), Štenglová Kateřina (1), Sluková Adéla (1)                                                                                                                                     V nedĕli odpoledne jsme nastoupily k druhému utkání této sezóny a opĕt na domácím hřišti. Po delší době se nám povedlo, že na soupisce byla matka s dcerou, a to hned dvakrát. K házené se vrátila dorostenka T. Zelená a mohla si tak poprvé zahrát se svojí mamkou H. Zelenou. Stejně tak se povedlo i dorostence K. Šípové, která na střídačce mĕla také mamku, a to brankařku Andreu Sýkorovou. Do utkání i přes menší zranĕní nastoupila brankářka S. Vyletová, která nás společnĕ s obranou držela po celou domu utķání. První branku se nám podařilo vstřelit až v 5. minutĕ. Autorkou branky byla dorostenka K. Štenglová. V útoku jsme od začátku utkání využívaly rychlé přechody, ale zakončení se nám bohužel nedařilo. Vyložené šance končily v rukou brankařky či na tyčích. Ve 14. minutĕ byl stav utķání 3:3. Do konce prvního poločasu se nám podařilo vytvořit si brankový náskoķ a další branku jsem již do naší sítĕ neinkasovaly. Stav utkání po odehraném poločase byl 8:3. Do druhého poločasu jsme vstupovaly s tím, že tohle utkání si již nenecháme utéct a zlepšíme především střelbu v útoku. Naše nepřesná střelba však přetrvávala po celou dobu utķání. Nakonec se povedlo střelecky prosadit všem útočnicím včetně dorostenek, které se osvĕdčily. Na hřišti byla vidĕt týmová hra a chuť hrát. V utkání jsme zaslouženĕ zvítĕzily 14:9. Rozhodčím utkání byl pan Holý.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie