TJ Sokol Štěnovice - TJ Sokol Nezvěstice 17:20 (8:11)
TJ Plzeň-Litice - SKH Stupno 18:12 (5:8)
TJ Vřeskovice - TJ Sokol Chudenice 27:18 (15:12)
TJ Sokol Ejpovice - Sokol Dobřív 21:17 (10:7)
TJ Přeštice B - TJ Sokol Kyšice 12:13 (7:8)

Sestava:

brankářky: Vyletová Simona, Sýkorová Andrea

obrana: Lásková Zdeňka, Eretová Petra, Janochová Michaela, Synáčová Denisa

útok: Ballínová Veronika (3), Štenglová Kateřina (3), Hudecová Zuzana (2), Sýkorová Lucie (1)

V neděli odpoledne jsme nastoupily na domácím hřišti proti soupeřkám z Božkova. Soupeřky vstoupily do utkání z prvního místa průběžného pořadí oblastního přeboru žen. Od prvních minut utkání se soupeřky ujaly vedení. Snažily jsme se provést změny v sestavě, které by nám pomohly ke zlepšení výkonu celého týmu a v 10. minutě došlo ke střídání brankářek, kdy S. Vyletovou vystřídala A. Sýkorová. Dokonce prvního poločasu jsme se snažily stáhnout náskok soupeřek, což se nám bohužel nepovedlo a stav utkání po odehraném prvním poločase skončil 5:9. Ani v druhém poločase se naše hra moc nezvedla a v útoku přetrvávala naše střelecká neúspěšnost. V druhém poločase jsme provedly i změnu v obraně, kdy na pozici beka nastoupila Janochová a Synáčová se posunula na zálohu. Naše hra se nezlepšila ani po provedených změnách v sestavě a soupeřky zaslouženě zvítězily 9:15. My jsme se tak propadly v průběžném pořadí na 4. místo. Utkání vedl rozhodčí J. Šperl.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie