21.kolo OP - Kyšice - ŽENY B 24:22 (12:11)

Chudenice - Litice 12:19 (8:11)
Stupno  - Nezvěstice 14:15 (8:7)

brankářka: Vyletová Simona

obrana: Lásková Zdeňka, Janochová Michaela, Synáčová Denisa

útok: Ballínová Veronika (11),  Sýkorová Lucie (4), Štenglová Kateřina (4), Hudecová Zuzana (3)

V neděl jsme odjely sehrát předposlední utkání této sezóny do Kyšic. Do utkání bohužel z rodinných důvodů nezasáhla obránkyně P. Eretová a ze zdravotních důvodů ani brankářka A. Sýkorová. Do utkání nastoupily jako vždy i naše dorostenky, které měly v nohou již dva zápasy a čekal je další, a to bez možnosti střídat. Utkání bylo po celou dobu jako na houpačce jednou jsme vedly my, poté soupeřky a vzápětí byla remíza. Stav utkání po odehraném prvním poločase skončil 12:11. V druhém poločase bylo znát, že nám již doházejí síly. Ráda bych podotkla, že družstvo Kyšic hraje v sestavě se sedmi dorostenkami a za několik měsíců je u nich vidět obrovské zlepšení. V obraně jsme měly největší problém s útočnicí soupeřek V. Humlovou, autorkou 10 branek v tomto utkání. Od zmiňované hráčky jsme inkasovaly několik branek z úhlu brankoviště, které skončily těsně pod víkem naši branky a brankářka Vyletová na tyto střely byla krátká. Utkání bylo pro diváky velmi pohledné, viděly rychlé přechody do útoku s úspěšným zakončením, bojovnost, obětavost na obou stranách a především mnoho branek. Většina z nás hrála v Kyšicích poprvé a musím říct, že nás příjemně překvapilo zázemí sokola a především velká podpora fanoušků, kterou bychom jim mohly závidět. Utkání s přehledem odpískal rozhodčí J. Šperl, který po utkání dodal, že by bylo spravedlivé, kdyby utkání skončilo remízou. Což nás samozřejmě potěšilo, ale na stavu utkání to nic nemění a v utkání jsme prohrály 24:22. Prohra nás samozřejmě mrzí, ale jako tým jsme předvedly výborný výkon a pochvalu zaslouží především dorostenky Synáčová, Janochová a Štenglová, které odehrály utkání na 100% i přesto, že to byl již jejich třetí zápas.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie