Ejpovice - Vřeskovice 18:12 (8:4)

Sestava:

Brána: Vyletová Simona, Sýkorová Andrea

Obrana: Brunnerová Denisa, Eretová Petra, Lásková Zdeňka

Útok: Ballínová Veronika (4), Pelíšková Kristýna (2), Sýkorová Lucie (2), Sluková Adéla (1), Šípová Karolína, Zelená Tereza

V neděli 18. 9. 2016 jsme odehrály třetí zápas v podzimní sezóně a na hřišti jsme přivítaly hráčky Litic. Do zápasu jsme nastoupily s velmi oslabenou obranou, která se skládala pouze ze dvou stálých obránkyň a jedné útočnice. První branku zápasu vstřelila ve třetí minutě hráčka Kristýna Pelíšková. Celé utkaní bylo velmi vyrovnané. První poločas skončil vítězstvím hostů 4:6. Bohužel v druhém polovině utkání náš útok nebyl schopen zamířit branku. Většinu střel dokázala spolehlivě vychytat soupeřova brankářka nebo skončily na tyčích. V průběhu zápasu jsme, ale využily faulů a útočnice Veronika Ballínová proměnila dvě střely z nařízených trestných hodů tzv. "šestky". Ani to nemělo na konec zápasu velký vliv a hru jsme prohrály s výsledkem 9:14. Rozhodčím utkání byl pan Kalčík

kapitánka družstva: Denisa Brunnerová