5. kolo OP - ŽENY B - Nezvěstice 13:19 (7:8)

Chudenice - Kyšice 20:16 (10:10)
Dobřív - Božkov 15:26 (9:13)

Brána: Vyletová Simona, Sýkorová Andrea

Obrana: Synáčová Denisa, Janochová Michaela, Eretová Petra, Lásková Zdeňka

Útok: Davídková Kateřina (7), Ballínová Veronika (2), Sýkorová Lucie (1), Třísková Martina (1), Šípová Karolína (1), Štenglová Kateřina (1)

V sobotu jsme nastoupily již k 5. kolu oblastního přeboru žen. Dle rozlosování se utkání mĕlo odehrát u soupeřek, ale z důvodu údržby hřiště v Nezvĕsticích se utkání odehrálo na naší půdĕ. Do utkání jsme šly s jasným cílem zvítĕzit a tím si zároveň udržet 2. místo v tabulce. První branku utkání jsme inkasovaných, ale v zápĕtí soupeřkám odpověděly, a to brankou do jejich sítĕ. Od prvních minut utkání byl zápas velmi vyrovnaný. Odpovídal tomu i stav utkání po odehraném prvním poločase 7:8. V útoku vynikala autorka 7 branek K. Davídková. Utkání bylo i pro diváky zajímavé, byla vidĕt bojovnost a snaha celého družstva. Bohužel se nám  v útoku nedařilo zakončení a platilo pravidlo ,,nedáš dostaneš''. Zároveň se nám na obranĕ nedařilo zastavit nejlepší střelkyni soupeřek K. Soukupovou, která nastřílela 12 branek. V utkání jsme i přes veškerou snahu prohrály 13:19.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie