6. kolo OP - ŽENY B - Stupno 15:12 (7:4)

Ejpovice - Nezvěstice 21:21 (6:10)
Vřeskovice - Litice 9:8 (5:4)

Brankářky: Vyletová Simona, Sýkorová Andrea

Obrana: Eretová Petra, Janochová Michaela, Karlíková Eliška, Lásková Zdeňka

Útok: Dardová Anna (7), Brunnerová Denisa (3), Houfková Hana (2), Ballínová Veronika (1), Davídková Kateřina (1), Pelíšková Kristýna (1)

V neděli 25. 9. 2016 jsme se na domácím hřišti utkaly se soupeřkami ze Stupna. Vstup do utkání se vydařil a první branku zápasu střelil náš útok. Po dvanácti minutách hry došlo po zákroku soupeřovy obrany k rozhodnutí trestného hodu tzv. šestky, který hráčka Veronika Ballínová proměnila v branku. Ke konci prvního poločasu jsme si dokázaly vytvořit náskok čtyř branek. Pro nesouhlas kapitánky soupeřek se rozhodčí po domluvě obou týmů rozhodl trestné střílení anulovat. A do šaten jsme nakonec odcházely s výsledkem 7:4.

Hra druhého poločasu byla zcela vyrovnaná, padaly góly na obou stranách. Anulováním branky jsme se nenechaly rozhodit, dařilo se nám udržet si právě třígólový náskok, se kterým jsme zápas dovedly až k úplnému konci. Utkání skončilo s krásným výsledkem 15:12.