Božkov - Kyšice 15:10 (5:5)

Sestava

Brankářka: Vyletová Simona

Obrana: Karlíková Eliška, Eretová Petra, Lásková Zdeňka, Janochová Michaela

Útok: Davídková Kateřina (4), Třísková Martina (3), Hudecová Zuzana (3), Sýkorová Lucie (1), Štenglová Kateřina (1),  Brunnerová Denisa

V neděli odpoledne jsme za nepříznivého počasí odjely sehrát utkání do Chudenic. Po příjezdu do Chudenic déšť stále neustával. Až při nástupu na hřiště přestalo konečně pršet a doufaly jsme, že to tak zůstane minimálně do konce utkání. Od prvních minut bylo utkání velmi vyrovnané. Čemuž nasvědčoval i stav utkání 4:3  v 15. minutě. Počasí nám však vážně nepřálo a silný déšť se opět projevil. Během několika minut se na hřišti vytvořily louže, nalajnovaná brankoviště neustále nebyla vidět a míč připomínal spíš houbu. Stav utkání po odehraném prvním poločasu byl 8:7. Bylo znát, že na povrch jako je škvára jsem si již odvykly a  soupeřky byly trošku ve výhodě. V druhém poločase jsme byly rády, když jsme chytly míč. Hřiště bylo v takovém stavu, že i při vhodně zvolené obuvi s kolíky jsme se často ocitly na zemi, a to bez kontaktu se soupeřkami. Utkání jsme prohrály 19:12 a jak jsme vypadaly je zřejmé z fotografie.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie