Vřeskovice - SKH Stupno 10:14  (4:5)
Litice - Nezvěstice 13:17  (6:11)

Brankářka: Vyletová Simona, Sýkorová Andrea

Obrana: Synáčová Denisa, Lásková Zdeňka, Janochová Michaela

Útok: Sýkorová Lucie (6), Hudecová Zuzana (6), Štenglová Kateřina (2), Brunnerová Denisa (1), Sluková Adéla, Šípová Karolína

V sobotu jsme nastoupily k utkání na domácím hřišti proti družstvu Dobříva, které je na posledním místě v oblastním přeboru žen. Do utkání jsme vstupovaly jako favorit na vítězství, a to ze 3. místa. Od prvních minut bylo utkání velmi vyrovnané a postupně jsme zjišťovaly, že to nebude tak jednoduché, jak jsme si na začátku utkání myslely. V obraně jsme hrály bez beka a možnosti děvčata vystřídat. Na tomto postu se během utkání vystřídala M. Janochová a D. Synáčová. V útoku jsme se k zakončení dostávaly, ale nedokázaly proměnit vyložené šance. V prvním poločase se střelecky dařilo především L. Sýkorové. Stav utkání po odehraném prvním poločase byl vyrovnaný 9:9.  Do druhého poločasu jsme šly s tím, že utkání obrátíme v náš prospěch. První žlutou kartu utkání si vysloužila obránkyně soupeřek K. Pechová za tahání za dres při rychlém přechodu do útoku. Po několika nepřesných rozhodnutích rozhodčího Plačka jsme si vysloužily rovnou dvě žluté karty, a to za nesportovní chování. K završení všeho došlo po odpískání trestného hodu ,,šestky"po faulu naší brankářky mimo brankoviště v rohu hřiště. S tímto rozhodnutím jsme samozřejmě nesouhlasily, což jsme rozhodčímu daly jasně najevo. V druhém poločase se rozstřílela útočnice Z. Hudecová, autorka 6 branek. V 52. minutě byl stav utkání 14:12. Během 5 minut jsme však inkasovaly tři rychlé branky a dokázaly vstřelit pouze jednu. Rázem byl stav utkání vyrovnaný 15:15 a do konce utkání jsme se tento stav snažily už pouze udržet. I přesto, že jsme v utkání byly lepší, zbytečně ztrácíme jeden bod, což nás samozřejmě mrzí.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie