9.kolo OP - Božkov - ŽENY B 16:11 (10:4)

Kyšice-Přeštice B 10:21  (7:10)

Sestava:

Brankářky: Vyletová Simona, Sýkorová  Andrea

Obrana: Synáčová Denisa, Lásková Zdeňka, Janochová Michaela

Útok: Brunnerová Denisa (6), Štenglová Kateřina (2), Sluková Adéla (2), Sýkorová Lucie (1), Šípová Karolína, Hudecová Zuzana

V neděli jsme odjely sehrát utkání k soupeřkám do Plzně, a to ve stejné sestavě jako v sobotu. Družstvo Božkova je na 2. místě v oblastním přeboru. Do utkání jsme nastoupily s tím, že utkání bude velmi vyrovnané a zároveň těžké i tím, že se hraje na hřišti soupeřek. Jak u nás, tak u soupeřek se družstvo skládá z několika dorostenek. Od prvních minut utkání se soupeřky ujaly vedení. V obraně jsme se snažily provést změny, které by vedly ke zlepšení naší hry. V 15. minutě utkání jsme vyměnily beka, poté i brankářku. Vzhledem k tomu, že v útoku se nám opět střelecky nedařilo,  provedené změny v sestavě nám byly téměř k ničemu a stav utkání po odehraném prvním poločase byl 10:4. V druhém poločase jsme vstřelily více branek než soupeřky, ale to nám bohužel nestačilo a v utkání prohráváme 16:11. Po odehraném dvojkole se v tabulce oblastního přeboru žen bohužel propadáme z 3. místa na 5. místo. Utkání s přehledem odpískal rozhodčí Rauch.

kapitánka družstva: Sýkorová Lucie