Blovice"A"-Modřany 13:12 (8:5)

Sestava:

Brána: Černá Zlatuše, Sýkorová Andrea

Obrana: Zelená Hana, Janochová Michaela, Synáčová Denisa

Útok: Dardová Anna (6), Houfková Hana (5), Davídková Kateřina (1), Hudecová Zuzana (1), Štenglová Kateřina

V neděli 22. 4. 2018 jsme se podruhé v řadě ukázaly na domácím hřišti. K souboji jsme přivítaly soupeřky z Modřan.

Vstup do utkání se nám v útoku vůbec nepovedl, dlouhých 15 minut jsme nedokázaly překonat brankařku nebo naše střely končily v tyčích. Naštěstí se střelecky nedařilo ani soupeřkám, a tak byl stav skóre po půlce první půle 0:0. Velké díky patří naší obraně, která nás v této zoufalé situaci podržela. Zápas nakonec prvním gólem otevřely děvčata z Modřan, na což jsme ale vzápětí také dokázaly odpovědět a do šaten nakonec odcházíme jako vítězky prvního poločasu v poměru 8:5.

V druhé části utkání také nebylo k vidění mnoho branek. Z brankařky soupeřek jsme udělaly hvězdu namísto toho, abychom jí nastřílely dvakrát tolik branek. Především díky výkonu v zadních řadách vítězíme rozdílem pouhé jedné branky 13:12. Souboj řídil pan rozhodčí Plaček.