5.kolo 2.ligy - ŽENY A - Chomutov 25:16 (11:7)

Ejpovice  - Tymákov B 13:19 (8:6)
Modřany - Litvínov 16:17 (5:8)

Brána: Sýkorová Andrea, Vyletová Simona

Obrana: Janochová Michaela, Synáčová Denisa, Zelená Hana

Útok: Dardová Anna (9), Davídková Kateřina (7), Houfková Hana (5), Štenglová Kateřina (2), Hudecová Zuzana (2)

23. 9. 2017

Sobotním utkáním s Chomutovskými děvčaty jsme zahájily první domácí dvoukolu v této herní sezóně, které se pro nás po získání 4 bodů stalo stoprocentním.

První minuty utkání patřily oběma celkům, kdy se gólově prosazovaly útočnice do sítí soupeřek na obou stranách. I když jsme měly herně navrch, chybělo nám štěstí v koncovce, poté co nespočet ran, především od K. Davídkové a H. Houfkové, končilo v tyčích. To se podepsalo na skóre, kdy namísto toho, aby jsme v 10-té minutě měly náskok několika branek, byl stav utkání vyrovnaný a to 4:4. Smůla se naštěstí nedržela i A. Dardové, která svými nádhernými střelami pomalu navyšovala náš náskok. Do šaten odcházíme s poločasovým výsledkem 11:7.

V druhé půli už nás naštěstí smůla opustila a i naše dvě zmíněné útočnice začaly napomáhat týmu k vylepšení skóre a získání vítězství. Přidaly se také naše dvě dorostenky a po celé utkání nám k tomu velkou mírou pomohla obrana včetně brankařky. Díky týmovému výkonu jsme dokázaly zápas dotáhnout do vítězného konce s krásným konečným výsledkem 25:16.