16.kolo OP ženy: Blovice"B"-Stupno 18:13 (9:4)

Ženy B : SKH Stupno 18:13 (9:4)

brankářky: Vyletová Simona, Čimerová Barbora

obrana: Janochová Michaela, Punčochářová Markéta, Eretová Petra, Punčochářová Martina

útok: Třísková Martina (6), Sýkorová Lucie (5), Štenglová Kateřina (4), Ballínová Veronika (3), Pelíšková Kristýna

V neděli jsme nastoupily na domácím hřišti proti soupeřkám ze Stupna u Rokycan. Do utkání nezasáhla pouze útočnice D. Brunnerová. Dříve jsme se utkání se Stupnem vždy obávaly, a to především díky tvrdé hře obránkyně Š. Hadové, která do utkání nenastoupila. Družstvo Stupna už na podzim obměnilo sestavu a je znát, že se stále sehrávají, čemuž odpovídají i jejich výsledky. Po odehrané podzimní části sezóny se děvčata umístila pouze o příčku před námi s rozdílem jediného bodu.

V prvních 15. minutách padlo poměrně málo branek, ale my jsme byly ty, které se ujaly vedení a vstřelily první branku. Po odehraných 15. minutách byl stav utkání 4:2 a obávaly jsme se, že získat dva body v tomto utkání bude ještě poměrně těžké. Soupeřkám se však střelecky nedařilo, čehož jsme využily a do konce prvního poločasu si tak vytvořily pětibrankový rozdíl. Stav utkání po odehraném prvním poločase byl 9:4. Do druhého poločasu jsme šly s tím, že nic nepodceníme a vyvarujeme se zbytečných chyb, což se nám podařilo. Je známé, že druhé poločasy máme slabší a síly nám často docházejí, proto jsme se obávaly toho, že přestaneme dávat branky. Druhý poločas skončil sice remízou, ale celkové vítězství jsme si udržely až do konce utkání a zaslouženě zvítězily 18:13.

Utkání vedl s přehledem rozhodčí Štillip.