5 TJ Sokol Chudenice 13 4 2 7 193:198 10
8 TJ Sokol Nezvěstice 13 3 1 9 173:230 7
9 Sokol Dobřív 14 3 0 11 194:271 6

Sokol Dobřív : Ženy B   20:15   (9:9)

brankářka: Simona Vyletová

obrana: Markéta Punčochářová, Petra Eretová, Martina Punčochářová

útok: Denisa Brunnerová (7), Martina Třísková (3), Veronika Ballínová (3), Lucie Sýkorová (2), Kristýna Pelíšková

V neděli odpoledne jsme odjely sehrát utkání do Dobříva. Odjížděly jsme s dobrou náladou a tím, že v tomto utkání si napravíme reputaci. Do utkání jsme nastoupily ve stejné sestavě jako v sobotu, až na útočnici A. Slukovou.

Od prvních minut utkání jsme zjistili, že jsme soupeřky hodně podcenily. Prvních 10 minut jsme byly poměrně opařené a dívaly se jedna na druhou, co teď s tím. Přizpůsobily jsme se pomalé hře soupeřek a celý první poločas byl vyrovnaný, čemuž odpovídal i stav utkání po odehraném prvním poločase 9:9.

Do druhého poločasu jsme vstupovaly s tím, že utkání musíme obrátit v náš prospěch a celkově jsme byly hodně špatný z naší hry. Bohužel naše hra nebyla lepší ani v druhém poločase, spíše naopak. Inkasovali jsme zbytečně nešťastné branky. V útoku jsme střílely ze zbytečných úhlů, nedokázaly si přihrát, natož správně rozehrát. V obraně to nebylo o moc lepší, když jsme vybojovaly výjimečně míč, hodily jsme ho opakovaně soupeřce přímo do náručí a v okamžiku, kdy bojuje jen jedna obránkyně je to k ničemu. Děvčata na obraně míč moc nezajímal, natož, aby se pro něj třeba ohnuly. Komunikace na hřišti také dost vázla. Ve shrnutí nedokáži říct co bylo dobře. Po utkání jsem měly dojem, že i žačky by hrály lépe. V utkání vyhrál ten lepší, ale hlavně ten kdo se více snažil, a to jsme my nebyly. Utkání skončilo 20:15 a zbytečně jsme tak ztratily další dva body.

Do letní přestávky nám zbývají už pouze dvě utkání. V neděli na domácím hřišti přivítáme družstvo Kyšic ve 14.30 hod.