3.kolo OP - Chudenice - ŽENY B 21:15 (10:8)

Litice - Kyšice 12:12 (6:6)
Božkov - Dobřív 23:15 (11:7)

brankářky: Andrea Sýkorová, Simona Vyletová

obrana: Petra Eretová, Martina Punčochářová, Markéta Punčochářová

útok: Lucie Sýkorová (7), Adéla Sluková (4), Denisa Brunnerová (2), Kristýna Pelíšková (2)

Do nové sezóny jsme vstoupily s posily z řad dorostenek, a to Martinou a Markétou Punčochářovou. Zároveň jsme přišly o obránkyni Zdeňku Láskovou, která na základě svého uvážení s námi již do nové sezóny nenastoupila. Vzhledem k tomu, že družstvo Štěnovic odstoupilo ze soutěže měly jsme první kolo Oblastního přeboru volno. K prvnímu utkání sezóny jsme tudíž nastoupily až do druhého kola a to rovnou na půdě soupeřek v Chudenicích. Do Chudenic jsme odjížděly s informací, že za soupeřky z důvodu zranění nenastoupí útočnice a pro nás obávaná střelkyně K. Kacerovská, která zároveň hostuje do I. ligy v Příchovicích. Na základě této informace jsme pomýšlely na vítězství, a to i přesto, že jsme se během prázdnin nesešly na jediném tréninku. Do utkání jsme nevstoupily vůbec špatně, byla vidět aktivní hra celého družstva. V 5. minutě jsme vstřelily první branku a otevřely tak stav utkání. Od prvních minut utkání bylo znát, že většina našich hráček se po delší pauze rozkoukává, útočnice se bály střílet a nešly do toho tak ostře. Na obraně bylo znát, že spolu v této sestavě hrají úplně poprvé a bude určitě ještě nějakou dobu trvat, aby se sehrály, což jsme i předpokládaly. První poločas byl poměrně vyrovnaný a bylo vidět i několik ukázkových branek. Ke konci prvního poločasu se kromě útočnice Sýkorové začaly trefovat do branky soupeřek i ostatní útočnice a první poločas skvěle zakončila A. Sluková trestem po čase, který z úhlu brankoviště proměnila krásnou střelou, a to tzv. padáčkem. Stav utkání po odehraném prvním poločase skončil lépe pro domácí 10:8. Do druhého poločasu jsme vstupovaly s dobrou náladou, která u nás panovala po celou dobu utkání, ale hlavně cílem nepolevit a snažit se uhrát co nejlepší výsledek. V druhém poločase se nám střelecky vůbec nedařilo. Ke střelbě jsme se dostaly mnohem více než v prvním poločase, ale většina střel končila mimo branku a především na tyčích, a to hlavně útočnici D. Brunnerové. Do naší branky však spadlo skoro vše a soupeřkám opravdu přálo štěstí. Během utkání jsme i několikrát vystřídaly brankářky, ale ani to nám však nepomohlo. Od 50. minuty jsme už spíše přihlížely a čekaly na odpískání konce utkání. Utkání skončilo vítězstvím domácích 21:15. Utkání s přehledem vedl rozhodčí Plaček.