4.kolo OP - ŽENY B - Nezvěstice 18:21 (10:12)

Kyšice  - Božkov 13:6 (9:2)
Přeštice B  - Litice 16:14 (12:4)

brankářky: Simona Vyletová, Barbora Čimerová

obrana: Markéta Punčochářová, Martina Punčochářová, Michaela Janochová, Hana Zelená

útok: Lucie Sýkorová (8),  Zuzana Hudecová (6), Veronika Ballínová (3), Adéla Sluková (1), Denisa Brunnerová

Do druhého utkání jsme nastoupily na domácím hřišti proti soupeřkám z nedalekých Nezvěstic. Do utkání nemohla nastoupit obránkyně P. Eretová, proto jsme o pomoc požádaly H. Zelenou. V sestavě se nám objevila nová hračka, a to dorostenka Barbora Čimerová na postu brankářky. Do utkání jsme vstoupily s cílem zvítězit a získat tak první dva body této sezóny. Utkání s družstvem Nezvěstic je vždy těžké a velmi vyrovnané, což se nám potvrdilo hned od prvních minut. Při pohledu na časomíru po odehraných necelých třech minutám nám nebylo vůbec do smíchu, stav 0:3 hovořil za vše. Naštěstí jsme se však nevzdaly a po několika rychlých protiútocích jsme srovnaly stav utkání na 4:4. Celý první poločas jsme se soupeřkami držely tempo a utkání bylo vyrovnané. Bohužel ke konci prvního poločasu už nám docházely síly a v útoku docházelo z důvodu chybným přihrávek ke ztrátě míče, což zapříčinilo i to, že nám soupeřky odskočilo o dvou brankový rozdíl. Stav utkání po odehraném prvním poločase skončil lépe pro hosty, a to 10:12. Do druhého poločasu jsem šly s tím, že není vše ztracené a do utkání dáme vše, abychom zvítězily. Ve 40. minutě se nám podařilo stav utkání opět srovnat na 14:14. V obraně se nám podařilo vybojovat i několik míčů, ale v útoku se nám přestalo střelecky dařit. K zakončení jsme se dostávaly, ale s našimi střely si snadno poradila brankářka soupeřek. Soupeřky nám odskočily o tří brankový rozdíl a stav utkání ve 48. minutě byl 14:17. Do konce druhého poločasu už se žádný zázrak nekonal a v utkání jsme prohrály výsledkem 18:21.