Božkov - Přeštice B  12:15 (3:6)
Dobřív - Kyšice  15:24 (4:13)

SKH Stupno : Ženy B   15:18   (4:9)

brankářky: Andrea Sýkorová, Simona Vyletová

obrana: Petra Eretová, Martina Punčochářová, Markéta Punčochářová, Michaela Janochová

útok: Veronika Ballínová (10),  Zuzana Hudecová (4), Lucie Sýkorová (3), Denisa Brunnerová (1), Kristýna Pelíšková

V sobotu ráno jsme odjely sehrát utkání k soupeřkám do Stupna. Utkání u soupeřek se vždy obáváme, a to především kvůli tvrdé hře obrany soupeřek. Od začátku utkání se nám nehrálo vůbec dobře, za husté mlhy a na mokrém hřišti na povrchu jako je tartan se nemůže hrát dobře snad nikomu. Hned při prvním protiútoku dostala úder do obličeje naše útočnice V. Ballínová a to obránkyní Š. Hadovou. Rozhodčí Kalčík byl však pozorný a ihned hráčku upozornil, že pokud se úder do obličeje bude opakovat potrestá ji rovnou červenou kartou. V. Ballínová se však obránkyní nenechala zastrašit a po trestném hodu poslala náš tým do vedení. Do utkání jsme vstoupily na výbornou a ve 3. minutě byl stav utkání 0:3. V prvním poločase jsme si dokázaly vytvořit pětibrankový rozdíl a stav po odehraném prvním poločase skončil 4:9. Do druhého poločasu jsme vstoupily s cílem vyvarovat se zbytečných chyb a utkání dovést v klidu do zdárného konce. Druhý poločas probíhal v klidu a do utkání se tak zapojily i všechny hráčky ze střídačky. Ke konci utkání nám již docházely síly a soupeřky náš brankový náskok snižovaly. V utkání byla vidět týmová hra celé družstva, ale pochvalu si zaslouží především brankářka A. Sýkorová, která nás v utkání velmi podržela a útočnice V. Ballínová, autorka 10 branek v tomto utkání, která opravdu měla svůj den. V utkání zaslouženě vítězíme a ze Stupna si tak odvážíme první dva body. Pochvalu si zaslouží i rozhodčí Z. Kalčík, který s přehledem vedl utkání.