6.kolo OP - ŽENY B - Litice 15:23 (6:12)

Přeštice B  - Dobřív 23:13 (11:5)
Chudenice - Nezvěstice nesehráno

Ženy B : TJ Litice  15:23   (6:12)

brankářky: Andrea Sýkorová, Simona Vyletová

obrana: Petra Eretová, Martina Punčochářová, Markéta Punčochářová, Michaela Janochová

útok: Lucie Sýkorová (5), Veronika Ballínová (4), Denisa Brunnerová (3), Kateřina Štenglová (2), Kristýna Pelíšková (1)

Tento víkend nás čekalo dvojkolo a po sobotní výhře ve Stupně jsme v neděli na domácím hřišti chtěly také zvítězit. Do utkání jsme nastoupily plné sil a od prvních minut jsme se soupeřkami držely rychlé tempo. Stav utkání ve 12. minutě byl vyrovnaný 5:5. Bohužel jsme tempo moc dlouho nevydržely. V útoku se nám přestalo střelecky dařit a za 18. minut jsme dokázaly střelit pouze jedinou branku. Soupeřky se od 13. minuty ujaly vedení a do konce prvního poločasu bylo utkání už jen v jejich režii. Pokoušely jsme se udělat i změnu v sestavě a vystřídat brankářky, ale ani to nám však nemohlo. Soupeřky byly rozjeté a po odehraném prvním poločase jsme prohrávaly 6:12. Do druhého poločasu jsme vstupovaly už jen s tím, že si budeme hrát své a co je v našich silách. V útoku jsme se snažily alespoň stáhnout brankový náskok soupeřek, který si v prvním poločase vytvořily. Což se nám i trochu podařilo a stav utkání ve 40. minutě byl 9:13. V obraně však děvčata působila dost sklesle a možná i trošku otráveně. Nepomohlo nám ani vyloučení obránkyně soupeřek, která si za opakované fauly vysloužila od rozhodčího Bláhy červenou kartu a oslabení po dobu 5. minut pro svůj tým. Ke konci druhého poločasu už jsme spíše čekaly na odpískání konce utkání a ukončení tak našeho trápení. V utkání jsme prohrály 15:23. Utkání pro nás zvláštním způsobem vedl rozhodčí J. Bláha.