7.kolo OP - Božkov - ŽENY B 20:12 (9:4)

Stupno - Chudenice 12:16 (6:10)
Kyšice  - Přeštice B 11:23 (8:13)

brankářky: Andrea Sýkorová, Simona Vyletová

obrana: Michaela Janochová, Martina Punčochářová, Markéta Punčochářová, Petra Eretová

útok: Kateřina Štenglová (4), Zuzana Hudecová (4), Lucie Sýkorová (3), Denisa Brunnerová (1), Adéla Sluková, Kristýna Pelíšková

V neděli dopoledne jsme odjely sehrát utkání do Plzně. Do utkání jsme nastoupily téměř v kompletní sestavě, a to pouze bez útočnice V. Ballínové. Od prvních minut byla hra no obou stranách velmi opatrná a pro diváky nezajímavá. Spíše bych řekla až nudná. Tomu také odpovídal stav utkání v 10. minutě 1:0. V 15. minutě už jsme prohrávaly 3:0. I přesto, že jsme se v útoku k zakončení dostávaly, branku jsme většinou netrefily a když, tak pouze brankářku M. Škrdlíkovou a nechávaly ji tak vyniknout. Ke konci prvního poločasu přece jen padlo více branek než v úvodu a stav utkání po poločase skončil 9:4. Do druhého poločasu jsme vstoupily o poznání lépe. Zlepšily jsme a především zrychlily hru v útoku, což bylo velmi znát. Ve 40. minutě byl stav utkání 12:9. Chvíli se i zdálo, že máme šanci na vyrovnání. Soupeřky z Božkova se však nezalekly. Během chvíle jsme inkasovaly několik rychlých branek a naše naděje se rozplynuly. Naše trápení ukončil až hvizdem rozhodčí Holý a stav utkání skončil 20:12.