Chudenice - Litice 14:14
Nezvěstice - SKH Stupno 16:20 (10:10)

Ženy B : Sokol Dobřív   16:10   (9:8)

brankářky: Barbora Čimerová, Simona Vyletová

obrana: Michaela Janochová, Markéta Punčochářová, Martina Punčochářová, Petra Eretová

útok: Kateřina Štenglová (9),  Kristýna Pelíšková (4), Denisa Brunnerová (2), Lucie Sýkorová (1), Adéla Sluková

O víkendu nás čekalo dvojkolo. V sobotu odpoledne jsme na domácím hřišti přivítaly soupeřky z Dobříva. Do utkání jsme vstoupily jako favorit na vítězství ze 6. místa. Sokol Dobřív je v průběžném pořadí Oblastního přeboru žen na posledním místě, a to bez jediného bodu. Jak už to v podzimní části sezóny bývá, počasí nám příliš nepřálo. Chvilkově mrholilo a foukal silný vítr. I přesto, že utkání mělo být v naší režii, tak jsme se od prvních minut přizpůsobily pomalé hře soupeřek. Téměř nikomu se střelecky nedařilo, trefovaly jsme brankářku soupeřek a mnohdy jsme netrefily ani zařízení. Zlom nastal až po odehraných deseti minutách, kdy se prosadila útočnice K. Štenglová a během chvíle střelila tři krásné branky. Vzhledem k tomu, že soupeřky využívaly menšího vzrůstu naší brankářky, došlo tak na střídání brankářek, kdy Vyletovou vystřídala ČImerová. Teprve ve 20. minutě jsme se dostaly do vedení, které jsme rozdílem jedné branky udržely až do konce prvního poločasu. Do druhého poločasu jsme nastoupily s cílem utkání dovést do zdárného konce. Skvělou hru odvedla celá obrana včetně brankářky, která vybojovala několik míčů a za druhý poločas jsme inkasovaly pouze dvě branky. V útoku jsme se také zlepšily, hra byla o poznání rychlejší než v prvním poločase a využívaly jsme i rychlé protiútoky. V utkání jsme zvítězily 16:10.