9.kolo OP - Kyšice - ŽENY B 17:12 (11:5)

Božkov - Chudenice 20:13 (9:6)

TJ Sokol Kyšice : Ženy B  17:12   (11:5)

brankářka:  Simona Vyletová

obrana: Klára Strnadová, Markéta Punčochářová, Martina Punčochářová

útok:  Lucie Sýkorová (5), Adéla Sluková (4), Kristýna Pelíšková (2), Denisa Brunnerová (1)

V neděli ráno nás přepadla marodka a celé dopoledne jsme se snažily dát dohromady sestavu alespoň sedmi hráček, abychom mohly do Kyšic odjet. O pomoc jsme nemohly požádat ani děvčata z družstva žen A, která ve stejný čas hrála v Ejpovicích. Do Kyšic jsme tedy odjely s jedinou brankářkou, protože A. Sýkorová onemocněla. Zároveň s námi z důvodu nemoci nemohla odjet obránkyně P. Eretová a ve dvou na obraně bychom utkání neodehrály. Požádaly jsme proto K. Strnadovou, která nám ochotně vypomohla. Do utkání jsme nenastoupily s cílem zvítězit, ale pouze utkání ve zdraví odehrát a být již doma v teple. Po sobotním utkání už většina z nás byla nastydlá a na vítězství jsme si naděje nedávaly. Po loňské sezóně již víme, že soupeřky z Kyšic jsou velmi snaživé, běhavé a jdou si s trenérem tvrdě za vítězstvím. Od prvních minut utkání nás soupeřky jasně přehrávaly, inkasovaly jsme ukázkové branky a nestačily na jejich rychlé protiútoky.  Stav utkání 6:1 v 17. minutě hovořil za vše. Do konce prvního poločasu se nám podařilo vstřelit do sítě soupeřek alespoň čtyři branky, ale tempo soupeřek zůstalo. Stav utkání po odehraném prvním poločase skončil 11:5. Druhý poločas byl o poznání lepší. V útoku jsme se začaly střelecky prosazovat a divákům také ukázaly několik hezkých branek a rychlých přechodů. Druhý poločas jsme tak na branky vyhrály 6:7. Po odehraných 60. minutách jsme v Kyšicích prohrály 17:12. Utkání s přehledem odpískal rozhodčí V. Šimice.