1.kolo 1.ligy Tymákov A - ŽENY A 29:7 (12:2)

Podlázky - Dobruška 18:26 (10:13)
Stará Ves  - Krčín 11:13 (5:6)

Brankařky: Zlatuše Černá, Vyletová Simona

Obrana: Karlíková Eliška, Zelená Hana, Janochová Michaela, Synáčová Denisa

Útok: Dardová Anna (5). Houfková Hana (2), Davídková Kateřina, Štenglová Kateřina, Hudecová Zuzana

V neděli 26. 8. 2018 jsme odehrály první utkání nové sezóny 2018/2019 a ihned na úvod nás čekal nejtěžší možný soupeř, na svém hřišti nás přivítaly ženy Tymákova, které v uplynulé sezóně již potřetí v řadě obhájily titul. V podstatě se jednalo o souboj mistryň s nováčkem a dle těchto předpokladů se také vyvíjelo celé utkání.

Od prvních minut nad námi měly soupeřky viditelně navrch a po pár úspěšných útocích se rychle dostaly do vedení a my jsme naopak nedokázaly v předních řadách na inkasované branky odpovědět. Dělalo nám problém si jen přihrát, natož sehrát nějakou kombinaci. Po půlce první půle dokázala začít vzdorovat soupeřkám alespoň naše obrana, kdy už jim nedovolila nějak zásadně navýšit jejich už tak velký náskok. Poločas skončil 2:12.

Ani v druhé části utkání jsme bohužel nedokázaly s protihráčkami držet krok, ba naopak, postupně nám docházely síly a jejich náskok se na ukazateli skóre postupně navyšoval, až se nakonec zastavil na konečných 7:29.

V příštím kole přivítáme na domácí půdě soupeřky z Plzně – Újezda, které vyzveme k souboji v neděli 2. 9. 2018 od 14:30 hodin. Budeme bojovat o první body, tak nás přijďte podpořit!