2.kolo 1.ligy - ŽENY A - Plzeň-Újezd 15:9 (11:5)

Krčín - Podlázky 13:26 (8:12)
Dobruška - Stará Ves 24:9 (11:3)

Brankařka: Černá Zlatuše

Obrana: Zelená Hana, Karlíková Eliška, Janochová Michaela, Synáčová Denisa

Útok: Dardová Anna (9), Houfková Hana (4), Davídková Kateřina (2), Štenglová Kateřina, Hudecová Zuzana

Na první zářijovou neděli jsme k prvnímu domácímu utkání nové sezóny přivítaly soupeřky z Plzně-Újezda. Po nepovedeném prvním kole jsme si chtěli spravit chuť a získat první body.

Do utkání jsme vstoupily zodpovědně a od prvních minut jsme si šly za vítězstvím. Po pár úspěšných útocích jsme se rychle dostaly do vedení. Do konce první půle jsme si už jen hrály svoji hru a snadno se dostávaly do šancí. Perfektní souhru předvedla také obrana, která soupeřky nepustila téměř k ničemu. Oporou v celém utkání nám byla jednoznačně i brankařka. Poločas skončil 11:5.

Do druhé půle jsme vkročily s uspokojivým náskokem 6-ti branek a šanci dostaly mladé útočnice, které sice podaly pěkný výkon, ale střelecky se prozatím neprosadily, což vysvětluje pouhé čtyři vstřelené branky v druhé půli. Také jsme zbytečně ztrácely míče a velký problém nám dělal výhoz od branky, na což naštěstí nedokázaly naše protihráčky odpovědět, a tak se vybojovaný brankový náskok z první půle už nijak neměnil. Utkání skončilo v poměru 15:9. Rozhodčím utkání byl pan Baumruk.

V nadcházejícím víkendu máme volno a k dalšímu souboji na hřiště soupeřek pak vyjedeme v neděli 16. 9. 2018, kde se od 11:00 hod. utkáme s děvčaty z Přeštic.