5.kolo I.ligy žen: Dobruška - Blovice 23:8 (13:1)

Podlázky - Tymákov 12:20 (5:12)

Krčín - Přeštice 12:19 (5:10)

Brankařka: Černá Zlatuše

Obrana: Karlíková Eliška, Zelená Hana, Janochová Michaela, Synáčová Denisa

Útok: Dardová Anna (5), Davídková Kateřina (2), Houfková Hana (1), Štenglová Kateřina, Hudecová Zuzana

V neděli 23. 9. jsme se k druhému utkání víkendu přesunuly na hřiště soupeřek do Dobrušky.

Úvod zápasu byl tragický. A i když jsme do utkání s velkými nadějemi nevstupovaly, takový výsledek jsme si určitě nepředstavovaly. Prvních 15 minut jsme si v obraně ani v útoku neškrtly a jen jsme bezmocně sledovaly, jak na ukazateli skóre narůstá náskok soupeřek. Poté se již hra postupně uklidnila a v druhém poločase se už na naši hru dalo i dívat, ale s 8 brankami nelze uhrát uspokojivý výsledek. Kdyby se vyhrávalo na tyčky, nemáme konkurenci. Souboj, který řídil pan rozhodčí Kotlář, skončil velkým rozdílem 23:8 (13:1).