TJ Přeštice A - TJ Plzeň-Újezd 16:14   (6:7)
           Sokol Dobruška - Sokol Tymákov A 15:22   (8:11)
            TJ S. Podlázky - TJ Stará Ves n/O. 20:14   (9:8)

Brankařky: Šimandlová Martina, Černá Zlatuše

Obrana: Zelená Hana, Karlíková Eliška, Synáčová Denisa, Janochová Michaela, Fialová Lenka

Útok: Vokurková Hana (15), Davídková Kateřina (8), Hudecová Zuzana (4), Dardová Anna (2), Štenglová Kateřina (2)

V neděli 9. 6. 2019 jsme se naposledy v této sezóně ukázaly na domácím hřišti, kde jsme přivítaly děvčata z Krčína.

Do utkání jsme vstoupily na výbornou a na rozdíl od minulého víkendu se nám herně dařilo. Rychle jsme se dostaly do vedení a do konce prvního poločasu jsme si vytvořily pěkný brankový náskok.

V druhém poločase jsme i nadále naší hrou bavily sebe i diváky. V útoku jsme dokázaly skórovat téměř z každé útočné akce, vycházely nám nacvičené signály a gólově se prosadila všechna děvčata. Nadprůměrný výkon předvedla opět Hanka Vokurková, která v utkání nastřílela 15 branek a zaslouženě se stala hráčkou zápasu. Může nás snad jen mrzet poměrně vysoký počet inkasovaných branek.

Rozhodčím souboje byl pan Plaček a skóre se zastavilo na konečných 31:25 (18:14).

V posledním kole nás čeká dvoukolo na Moravě, kde se v sobotu utkáme znovu se soupeřkami z Krčína a v neděli sehrajeme poslední utkání sezóny na půdě Staré Vsi. A abychom jsme vyhrály spodní skupinu „o udržení“ a zajistily si tak 5. místo v tabulce, musíme domů přivést 4 body.