6.kolo I.liga žen: Blovice-Podlázky 26:13 (10:8)

Přeštice-Stará Ves n/O 20:14 (10:8)

Sestava

Brankařka: Černá Zlatuše

Obrana: Karlíková Eliška, Zelená Hana, Janochová Michaela, Synáčová Denisa

Útok: Dardová Anna (7), Davídková Kateřina (6), Houfková Hana (6), Štenglová Kateřina (5), Hudecová Zuzana (2)

V sobotu 29. 9. 2018 jsme prvním utkáním zahájily domácí víkendové dvoukolo. Na hřišti jsme přivítaly děvčata z Podlázek.

Od úvodu utkání až do konce jeho první části byl k vidění vyrovnaný souboj, a to především proto, že jsme měly v útoku problém s koncovkou. Celkem jednoduše jsem se dostávaly do vyložených šancí, ale chyběla nám přesnost ve střelbě. Perfektní výkon podala obrana, která nás v této půlhodinovce podržela.

Do druhé půle jsme vstupovaly s jasným cílem – konečně se odtrhnout od soupeřek, protože herně jsme nad nimi měly viditelně navrch. Úkol se nám od prvních minut dařilo plnit a domácí fanoušci měli možnost vidět divácky atraktivní házenou plnou krásných akcí. Především nám opět vycházely rychlé protiútoky, které nám jako na podnose několikrát za zápas naservírovala naše obrana, která pokračovala ve svém perfektním výkonu a vybojovala nespočet míčů. Podržela nás také brankařka. Výsledné skóre se zastavilo na konečných 26:13 (10:8). Rozhodčím byla pan Zadražil z Přeštic.