7.kolo I.liga ženy: Blovice-Stará Ves n/O 13:12 (4:7)

Přeštice-Podlázky 17:16 (8:6)

Sestava

Brankařka: Černá Zlatuše

Obrana: Karlíková Eliška, Zelená Hana, Janochová Michaela, Synáčová Denisa

Útok: Dardová Anna (5), Davídková Kateřina (4), Houfková Hana (2), Hudecová Zuzana (1), Štenglová Kateřina

K druhému utkání víkendu jsme na domácí půdě vyzvaly děvčata ze Staré Vsi n/O, se kterými jsme se jako s týmem utkaly vůbec poprvé.

Do zápasu lépe vstoupily naše soupeřky, kdy se po pár úspěšných útocích dostaly rychle do vedení. Snažily jsme se si je nenechat příliš utéct, ale naše střelba byla opět žalostná. Za první půli můžeme v útoku děkovat zadním řadám za jejich perfektní výkon, který nám zajistil šance na vítězství.

A i když na začátku druhé půle žádná změna v útoku nenastala a prohrávaly jsme už rozdílem pěti branek, nevzdaly jsme to, bojovaly jsme až do posledních chvil a díky týmovému výkonu jsme zápas otočily. V poslední minutě měly ještě soupeřky šanci na vyrovnání, ale trestný šestimetrový hod se jim nepodařilo proměnit. Děkujeme všem fanouškům za podporu, byl to úžasný závěr zápasu. Souboj, který řídl pan rozhodčí Baumruk, skončil rozdílem pouhé branky 13:12 (4:7).

Díky povedenému víkendu se ziskem 4 bodů se dostáváme na 4. místo v tabulce. V nadcházejícím kole nás čeká již podruhé těžký souboj s Tymákovem, tentokrát na domácím hřišti.