9.kolo I.liga žen: Plzeň-Újezd-Blovice 17:12 (8:7)

Stará Ves n/O-Dobruška 13:25 (6:14)

Sestava

Brankařky: Černá Zlatuše, Sýkorová Andrea

Obrana: Karlíková Eliška, Zelená Hana, Janochová Michaela, Synáčová Denisa

Útok: Dardová Anna (5). Houfková Hana (3), Štenglová Kateřina (3), Davídková Kateřina (1), Hudecová Zuzana

V neděli 14. 10. 2018 jsme v brzkých ranních hodinách vyrazily sehrát utkání do nedaleké Plzně – Újezda.

Skóre zápasu otevřely první brankou utkání naše soupeřky, na kterou jsme však záhy dokázaly odpovědět. Ve stejném duchu se pak nesl celý první poločas, ve kterém jsme téměř celých 30 minut vedly, až těsně před přestávkou jsme soupeřkám umožnily odnést si do šaten jednobrankový náskok.

Vstup do druhé půle se nám vůbec nepovedl. Díky opakované ztrátě míčů ve středním pásmu jsme soupeřkám umožnily si vytvořit už tří brankový náskok a dovolím si říct, že touto 10-ti minutovkou jsme si utkání prohrály. Souboj skončil 17:12 (8:7).

Rozhodčím zápasu byl pan Baumruk, který ho absolutně nezvládl, a navíc měl poznámky, které by si jako rozhodčí neměl dovolit. Celkově bylo celé utkání dost vypjaté, trenérka Újezdu je známá svými komentáři a bohužel to přenáší také na své svěřenkyně, a tak se v utkání více kecalo než hrálo.