11.koloOP ženy:Blovice"B"-Nezvěstice 14:15(8:8)

Nezvěstice - Božkov  13 : 9 (9:6) 13.4. předehrávka
Božkov  - Chudenice 23 : 16 (12:9)

Ženy B : TJ Sokol Nezvěstice   14:15   (8:8)

brankářka: Simona Vyletová

obrana: Michaela Janochová, Denisa Synáčová, Barbora Kopelová

útok: Zuzana Hudecová (7), Veronika Ballínová (3), Lucie Sýkorová (2), Martina Hrudičková (2), Denisa Brunnerová, Klára Černá

Do druhého utkání jarní části sezóny jsme nastoupily na domácím hřišti proti soupeřkám z Nezvěstic. V utkání nám v obraně chyběla zraněná M. Punčochářová a P. Eretová, která do utkání nemohla zasáhnout z důvodu pracovních povinností. O pomoc jsme proto opět požádaly M. Janochovou a D. Synáčovou, které nám obětavě pomohly.

Počasí nám nepřálo a celé utkání jsme odehrály za deště a poměrně chladného počasí. Od prvních minut bylo utkání velmi vyrovnané a soupeřky celý první poločas vedly pouze o jedinou branku. Až ke konci první poločasu se nám podařilo srovnat stav utkání na 8:8.

Do druhého poločasu jsme vstoupily na výbornou a za pár minut jsme se dostaly poprvé v tomto utkání do vedení. Ve 38. minutě byl stav utkání 12:10. Poté došlo z naší strany ke střídání v obraně, kdy na postu beka vystřídala útočnice D. Brunnerová obránkyni D. Synáčovou a následně střídala i obránkyně M. Janochová. Soupeřky se však nevzdaly a bojovaly až do konce. Opět jsme ztroskotaly na střelbě v útoku, kdy jsme 18. minut nebyly schopni vstřelit branku a bezmocně přihlížely, jak soupeřky stav utkání srovnaly na 14:14. Následně se soupeřky dostaly do vedení 14:15 a do konce utkání zbývaly 2. minuty. Náš cíl byl jasný, a to utkání dohrát na brankovišti soupeřek a stav utkání srovnat. Ve 29. minutě si  soupeřky vzaly oddechový čas ,,time". Během 2. minut nám byl snad šestkrát odpískán trestný hod, který jsme vždy rozehrály a vzápětí se vždy dostaly k dalšímu. Závěr se nám bohužel nepovedl a branku jsme již vstřelit nedokázaly. V utkání jsme prohrály 14:15. Příští víkend máme volno a 27. 4. odehrajeme utkání na domácí půdě s družstvem Dobříva, které je v průběžném pořadí Oblastního přeboru žen na posledním místě.