Litice          - SKH Stupno 13 : 11 (6:6)

TJ Božkov : Ženy B   23:14   (10:6)

brankářka. Simona Vyletová

obrana: Barbora Kopelová, Markéta Punčochářová, Petra Eretová

útok: Veronika Ballínová (6), Denisa Brunnerová (5), Lucie Sýkorová (1), Martina Hrudičková (1), Klára Černá (1), Kristýna Pelíšková

V neděli odpoledne jsme odjely sehrát utkání do Plzně s družstvem Božkova. Vzhledem k tomu, že většinu jarní části sezóny jsme odehrály za nepříznivého a chladného počasí, tak v neděli nám počasí opravdu přálo. Do utkání jsme nastoupily bez posil z řad žen A, které hrály utkání v Podlázkách a do utkání by stejně již nemohly nastoupit.

Do utkání lépe vstoupily soupeřky, které se hned ujaly vedení. V 10. minutě byl stav utkání 5:2. V útoku jsme jako každý rok měly potíže vstřelit branku brankářce domácích M. Škrdlíkové. Zároveň na obraně nám dělaly potíže střelkyně 9. branek v tomto utkání Tereza Cepníková a Ivana Jindřichová (Švarcová). Stav utkání po odehraném prvním poločase skončil 10:6.

Do druhého poločasu jsme vstoupily lépe a to především díky střídání brankářek na straně soupeřek. Několikrát jsme využily i rychlý protiútok, ze kterého se většinou prosadila útočnice V. Ballínová. Za stavu utkání 15:12 po našem neproměněném protiútoku z důvodu přešlapu V. Ballínové soupeřky využily oddechový čas ,,time" a opětovně provedly střídání brankářek. Následně se nám střelecky opět nedařilo a soupeřky svůj náskok stále zvyšovaly. Ve 45. minutě přišlo zranění na naši straně, kdy se rozběhnutá útočnice zapletla pod nohy rozběhnuté obránkyni B. Kopelové, která nekontrolovaně upadla přímo na hlavu, kde nehnutě zůstala ležet. Barča je v pořádku a otřes mozku byl ze strany lékařů vyloučen. Po několika minutách utkání pokračovalo. Utkání skončilo vítězstvím soupeřek 23:14.

V neděli 9. 6. nás čeká již poslední utkání této sezóny, a to od 13.00 hod. na domácím hřišti.

Utkání vedl s přehledem rozhodčí Plaček.