Kyšice - Nezvěstice         18 : 11 (11: 6)

TJ Ženy B : TJ Plzeň Litice   16:21   (6:11)

brankářka. Simona Vyletová

obrana: Barbora Kopelová, Markéta Punčochářová, Petra Eretová

útok: Klára Černá (4), Martina Hrudičková (3),  Denisa Brunnerová (3), Veronika Ballínová (2),  Lucie Sýkorová (2), Adéle Sluková (2)

V neděli jsme nastoupily k poslednímu utkání této sezóny proti družstvu Plzeň-Litice. Do utkání vstoupily lépe soupeřky, kdy ve 3. minutě vedly 0:3. Začátek utkání pro nás byl těžký v tom, že se nám nedařilo střelecky prosadit, proto jsme provedly už v 6. minutě střídání v předních řadách, kdy útok Ballínová - Brunnerová - Sýkorová, vystřídal útok ve složení Hrudičková - Sluková - Černá. V 7. minutě se podařilo střelecky prosadit A. Slukové a stav utkání byl 1:5. Postupně se podařilo prosadit i všem ostatním útočnicím. Bohužel se nám nedařilo proměňovat vyložené šance. Naše střely končily v lepším případě na tyčích a v tom horším jsme trefovaly brankářku soupeřek, kterou jsme tak nechaly vyniknout. V obraně to nebylo o moc lepší. Nedokázaly jsme si poradit s útoky soupeřek, které hrály stále to samé. Z druhé strany většina branek, které jsme inkasovaly, byly opravdu umístěné a vydařené. Stav utkání po odehraném prvním poločase skončil 6:11.

Do druhého poločasu jsme vstupovaly s tím, že zlepšíme střelbu v útoku a v obraně se také polepšíme. Skutečně se nám podařilo celkově hru zlepšit, kromě toho, že jsme se prosazovaly v útoku, tak jsme i v obraně vybojovaly několik míčů. Hra v druhém poločase byla o poznání lepší, čemuž odpovídal i stav druhého poločasu 10:10. V utkání jsme prohrály rozdílem 5. branek a stav utkání skončil 16:21. V sezóně 2018/2019 jsme se umístily na předposledním místě Oblastního přeboru žen.

Utkání vedl s přehledem rozhodčí Plaček.