Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

přehled jednotlivých sezón 1988 - 2016

26. 3. 2016

 

roky družstva soutěž umístění trenér  
88/89 muži KP   x  
ženy KP 1.místo Janko K. kvalifikace(I.liga)-23.-25.6.89,Vítkovice, 2.místo
dorostenci KP   Říha J.  
dorostenky KP   Matoušek J.  
st.žačky POkresu 7.místo Janko K.  
ml.žačky   2.místo Janko K.  
89/90 muži KP   x  
ženy KP 1.místo Janko K. kvalifikace(I.liga)-22.-24.6.90,Souš,4.místo
dorostenci   nedohráli Říha J.  
dorostenky     Matoušek J.  
st.žačky     Janko K.  
ml.žáci     Janko M.  
ml.žačky POkresu   Janko K.  
90/91 muži OP 9.místo x  
ženy OP 2.místo Janko K.  
st.žákyně   6.místo Janko K. 70 LET NH
st.žáci   9.místo Janko M.  
ml.žákyně   3.místo Janko K.  
91/92 muži OP 9.místo x  
ženy OP 3.místo Janko K.  
ml.žáci   4.místo Janko M.  
st.žačky   5.místo Janko K.  
92/93 muži OP 5.místo x  
ženy OP 2.místo Janko K.  
st.žáci OP-B 7.místo Janko M.  
st.žačky OP   Janko K.  
93/94 muži OP 6.místo Vyleta J.  
ženy OP 1.místo Janko K. kvalifikace(I.liga)-červen94,Vítkovice, 4.místo
94/95 muži OP 2.místo Vyleta J. kvalifikace(II.liga)-2.7.95,Záluží,1.místo
ženy OP   Janko M.  
95/96 muži II.liga 10.místo Vyleta J.  
ženy OP 1.místo Janko M.  
96/97 muži OP 11.místo Vyleta J.  
ženy OP 1.místo Janko M. kvalifikace(I.liga) -27.-29.6.97 Praha 4.místo
97/98 muži  OP 1.tř. 7.místo Vyleta K.  
ženy OP 2.místo Janko M.  
st.žačky OP 4.místo Dardová I.  
ml.žačky OP 3.místo Sýkorová J.  
98/99 muži OP 1.tř. 9.místo Vyleta K.  
ženy OP 2.místo Janko M. kvalifikace(I.liga),2.-4.7.99,Blovice,3.místo  (Vyleta,Hach)
st.žačkyA OP 3.místo Paleček K.  
st.žačkyB OP 9.místo Janko K.  
ml.žačky OP 2.místo Dardová I. Pohár ČR,25.-27.6.99,Vítkovice, 6.místo
1999/2000 muži OP I.tř. 9.místo Vyleta K.  
ženy OP 3.místo Vyleta K.  
dorostenky OP 6.místo Janko K.  
starší žáci OP 10.místo Janko M.  
starší žačky OP 3.místo Janko K. Finále Sletového přeboru ČOS,Krčín,1.7.2000, 2.místo
mladší žačky OP 1.místo Dardová I. Přebor ČR,23.-25.6.2000,Vítkovice,  4.místo
2000/2001 muži OP I.tř. 5.místo(12) Vyleta K.  
ženy OP 2.místo(13) Vyleta K. Kvalifikace(I.liga),29.6.-1.7.01,Blovice,5.místo
dorostenky OP 5.místo(5) Janko K.  
starší žáci OP 6.místo(15) Janko M. 80 let NH v Blovicích
starší žačky OP 5.místo(8) Dardová I. Pohár ČR,22.6.24.6.01,Souš,1.místo
mladší žačky OP 2.místo(10) Sýkorová J.  
2001/2002 muži OP I.tř. 5.místo(12) Vyleta K.  
ženy OP 4.místo(12) Vyleta K.  
dorostenky OP 4.místo(5) Janko K.  
starší žáci OP-sk.B 1.místo(5) Janko M.  
starší žačky OP 2.místo(10) Dardová I. Pohár ČR,14.-16.6.02,Stará Ves,4.místo
mladší žačky OP 7.místo(10) Sýkorová J.  
2002/2003 muži OP I.tř. 5.místo(12) Vyleta K.  
ženy OP 1.místo(11) Vyleta K.  
dorostenci   6.místo(7) Janko M.  
dorostenky OP 3.místo(5) Janko K. Pohár ČR, 20.-22.6.03, Blovice, 6.místo(7)
starší žačky OP 2.místo(12) Dardová I. Pohár ČR , 13.-15.6.03, Vítkovice, 4.místo
mladší žáci   10.místo(10) Janko M.  
mladší žačky OP 7.místo(9) Sýkorová J.  
2003/2004 muži OP I.tř. 1.místo(12) Vyleta K. postup do OP
ženy A OP 2.místo(11) Vyleta K.  
ženy B OP 8.místo(11) Janko K.  
dorostenci   9.místo(10) Jira P.  
dorostenky OP 4.místo(9) Dardová I. Pohár ČR, 18.-20.6.04, Most, 2.místo
starší žačky OP 2.místo(12) Dardová I. Pohár ČR, 11.-13.6.03, Stará Ves, 1.místo
mladší žačky OP 3.místo(10) Sýkorová J.  
2004/2005 muži OP 4.místo(12) Vyleta K.  
ženy A OP 3.místo(12) Vyleta K. 100 let NH
ženy B OP 10.místo(12) Dardová I.  
dorostenky OP 2.místo(8) Dardová I. Pohár ČR, 24.-26.6.2005, Humpolec, 3.místo
starší žačky OP 8.místo(11) Sýkorová J.  
mladší žačky OP 2.místo(9) Sýkorová J. Pohár ČR, 24.-26.6.2005, Přeštice, 2.místo
2005/2006 muži OP 7.místo(14) Vyleta K.  
ženy A OP 7.místo(12) Vyleta K.  
ženy B OP 8.místo(12) Dardová I.  
dorostenky OP 4.místo(7) Vyleta K.  
starší žačky OP 5.místo(10-9) Sýkorová J.  
mladší žačky OP 2.místo(9-6) Sýkorová J. Pohár ČR, 23.-25.6.2006, Stará ves, 3.místo(6)
mladší žáci OP 5.místo(6-0) Boháčová J.  
2006/2007 muži OP 6.místo(14) Vyleta K.  
ženy A OP 9.místo(12) Vyleta K.  
ženy B OP 3.místo(12) Dardová I.  
dorostenky OP 3.místo(8) Dardová I.  
starší žačky A OP 2.místo(8),2.z6 Sýkorová J.,Vyleta Pohár ČR, 15.-17.6.2007, Vracov, 3.místo
starší žačky B OP 5.místo(8),3.z6 Vyleta K., Sýkorová  
mladší žačky OP 9.místo(10),7.z8 Černá,Zelená  
starší žáci OP 13.místo(13) Boháčová J.,JankoM  
2007/2008 muži OP 9.místo(14) LáskaL, Vyleta K.  
ženy A OP 2.místo(11) Dardová I., Zdráhal J. Kvalifikace(I.liga),27.6.-29.6.08,Stupno,5.místo
ženy B OP 5.místo(11)  Vyleta K., Svášková  
dorostenky OP 6.místo(9) Vyleta K, Sýkorová  
starší žačky OP 6.místo(9) Sýkorová.Vyleta K.  
mladší žačky OP 9.místo(12),6.z9 Černá,Zelená  
2008/2009 muži OP 6.místo(12) Láska L, Vyleta K.  
ženy A OP 4.místo(11) Dardová I.  
ženy B OP 5.místo(11)  Vyleta K., Svášková  
dorostenky OP 5.místo(9) Vyleta K, Sýkorová  
starší žačky OP 6.místo(11) Vyleta K, Sýkorová  
mladší žačky OP 8.místo(8) Černá,Zelená pozn: hrají mimo soutěž
2009/2010 muži OP 10.místo(12) Láska L, Vyleta K.  
ženy A OP 4.místo(12) Dardová I.  
ženy B OP 2.místo(12) Vyleta K., Svášková Kvalifikace(I.liga), 29.6.-1.7.10,Bakov, 1.místo - postup do I.ligy
dorostenky OP 3.místo(6) Vyleta K, Sýkorová  
starší žačky OP 7.místo(9) Vyleta K, Sýkorová  
mladší žačky OP 4.místo(10);4.z9 Černá,Zelená  
2010/2011 muži A OP 4.místo(12) Láska L, Vyleta K.  
muži B OS 1.tř 11.místo(14) Jíra P.  
ženy A 1.liga 9.místo(12) Vyleta K., Zdráhal J.  
ženy B OP 9.místo(12) Sýkorová L. 90 let NH v Blovicích
dorostenky OP 4.místo(5) Vyleta K.  
mladší žáci OP 6.místo(11) Kojanová V.  
starší žačky OP 9.místo(10) Sluka R.  
mladší žačky OP 6.místo(10) Synáč J.  
2011/2012 muži A OP 7.místo(12.) Láska L.  
muži B OS 1.tř 7.místo(12) Jíra P  
ženy A 1.liga 11.místo(12) Vyleta K. Kvalifikace(I.liga), 29.6.-1.7.12, Stupno, 1.místo-postup do I.ligy
ženy B OP 9.místo(12) Sýkorová L.  
dorostenky OP 5.místo(8) Vyleta K  
starší žáci OP 11.místo(11),9.z9 Kojanová V.  
starší žačky OP 6.místo(7) Štengl P.  
mladší žačky OP 7.místo(12);6.ze7 Synáč J.  
2012/2013 muži A OP 10.místo(12) Láska L.  
muži B OS 1.tř 7.místo(11) Jíra P  
ženy A 1.liga 10.místo(12) Vyleta K., Šmíd V.  
ženy B OP 8.místo(13) Šmíd V., Sýkorová L.  
starší žáci OP 11.místo(11) Kojanová V.,Černá Z.  
starší žačky OP 8.místo(13) Štengl P.  
mladší žačky OP 6.místo(10) Synáč J.  
2013/2014 muži A OP 7.místo(12) Láska L.  
muži B OS 1.tř 10.místo(10) Jíra P  
ženy A 1.liga 10.Místo(12) Vyleta K., Šmíd V.  
ženy B OP 8.místo(11) Šmíd V., Sýkorová L.  
starší žačky OP 8.místo(11) Štengl P.  
mladší žačky OP 4.místo(9) Synáč J.  
2014/2015 muži A OP 6.místo(12) Láska L.  
ženy A 1.liga 10.místo(10) Zdráhal J. sestup do 2.ligy
ženy B OP 5.místo(11) Šmíd V., Sýkorová L.  
dorostenky OP odhlášeny na jaře Štengl P.,Vyleta K.  
starší žačky OP 8.místo(10) Synáč J., Synáč M.  
mladší žačky OP 3.místo(5) Černá Z.,Šůsová V.,Vyletová S.  
2015/2016 muži A OP   Láska L.  
ženy A 2.liga   Vyleta K., Fiala J.  
ženy B OP   Šmíd V., Sýkorová L.  
starší žačky OP   Synáč J.  
mladší žačky OP   Šůsová V.,Vyletová S.  
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář